PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

JeremyLynch  |   |  27.12.2020. 01:11

Aco
Da li mozes da nam kazes nesto za utorak i padavine koje treba da budu...bice temperatura i u blagom plusu,hoce padati i kisa u nizim delovima ? Izvini na smaranju 😬

2+3 = (malim slovima)