PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Carpmen  |   |  26.12.2020. 10:13

@cikamike
Stara planina nije imala snega sto bi rekli ni za grudvanje.
Sada im pada kao i na Kopu ali kamere su ostale u nocasnjem rezimu. 😋
Koliko sam pratio,palili su topove i malo prskali ali i to je nestalo vrlo brzo.
Jednostavno nam sneg i minus kasni ove godine.
Verujem da ce sada iskoristiti i dodati vestak na ovu podlogu pa ce vrlo brzo biti skijanja i kod njih.
Cela godina nam je naopaka i nesrecna,ali koliko vidim nigde u okruzenju ne mogu da se pohvale sa snegom,sem na Alpima.

Ne razumem se u vremensku prognozu ali citajuci predvidjanja ljudi koji to prate i ovde objavljuju,iskreno se nadam da ce da se nesto preokrene i oni recimo pogrese pa nas zatrpa jedno metar.🤗

Spremajte opremu,bice skijanja uskoro.⛷🏂👍

2+3 = (malim slovima)