PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  24.12.2020. 21:47

Definitivno ce Dinarski sistem planina kom pripadaju i Bjelasnica i Jahorina od ovog zahladjenja dobiti vise snega od kopa. Jahorina ce do srede da izadje skoro 1m. A svakako ce najvise snega da dobiju Prokletije i Durmitor.

2+3 = (malim slovima)