PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ivan86  |   |  22.12.2020. 18:10

Ocuvanije da, modernije mozda da, manje iznošenje sigurno da. Al bolja(u smislu preformansi) jako tesko. Tj ako su i unapredili model, to obican rekreativac ni u snu ne moze da primeti. Razlika u modelima od pre 10godina i sad skoro da je zanemarljiva u rekreativnog segmentu. To se odnosi i na skije i na cipele.

2+3 = (malim slovima)