PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  22.12.2020. 16:19

Brdjanin
Ne pravim lud. Vec je moje pitanje bilo na mestu. Na koje mi narqvno nisi odg. A pitanjr je bilo u cemu je bolji i kako si to zakljucio ? Marketing je cudo a veruj mi da nema nikakve razlike od ovogodisnjeg modela i onog od pre 3 godine mozda i vise,naravno ako uzimamo dve pancerice koje nisu nosene. Sto se tice rente na kopu,imas mesta gde se izdaju skijaske cipele od pre godinu ili dve nenosene znaci nove. Ski pozdrav

2+3 = (malim slovima)