PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

strastveni skijas  |   |  21.12.2020. 11:46

@Ivan86
Mislim da se svi razumemo, daleko od toga da se ja nesto ljutim ili pametujem. Hvala bogu, mogu da priustim da skijam. Ali moram da kazem sta mislim. A jako mi je zao sto veliki broj mojih drugara ne moze da priusti sebi lepotu skijanja.

"Cena skipassa je sasvim odgovarajuca sa dobijenom uslugom, ali samo kad radi 100% kapaciteta."

Slazem se ali bih dodao i da je lepo vreme i da nema guzve (ali ovo je vec subjektivno, da ne cepidlacimo u +/- 10e, mala sala).
Ali kad smo vec kod toga, trenutno na Kopu rade 4 staze a cena ski pass-a je 100%. A takodje, 100% staza znaci i staze Bele Reke (a one su radile 3 dana u zadnje 4 godine).

2+3 = (malim slovima)