infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Ivan86 |
|
21.12.2020. 10:22
@strastveni skijasSve si upravu 100%Al vodjeni tom logikom sta bi onda trebali da kazemo za osnovne zivotne namirnice koje su gore navedenim zemljama iste cene kao kod nas + -30%.Cena skipassa je sasvim odgovarajuca sa dobijenom uslugom, ali samo kad radi 100% kapaciteta.Ljudi bre pa dokle vise o tome dal je skupo ili nije, dve plasticne lezaljke i jedan suncobran ukupne vrednosti 50evra vam iznamljuju za 10evra dnevno na plazama. A onda je 20-25evra za skipass puno. Ako je skupo onda pesacite avalom i adom. Ja ne mogu sebi da priustim Roleks (nego nosim G-Schock) al nikad ne kazem da je skup, nego ni negledam jer nije dostupan mom dzepu.
2+3 = (malim slovima)