PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Ivan86  |   |  21.12.2020. 10:22

@strastveni skijas
Sve si upravu 100%

Al vodjeni tom logikom sta bi onda trebali da kazemo za osnovne zivotne namirnice koje su gore navedenim zemljama iste cene kao kod nas + -30%.

Cena skipassa je sasvim odgovarajuca sa dobijenom uslugom, ali samo kad radi 100% kapaciteta.

Ljudi bre pa dokle vise o tome dal je skupo ili nije, dve plasticne lezaljke i jedan suncobran ukupne vrednosti 50evra vam iznamljuju za 10evra dnevno na plazama. A onda je 20-25evra za skipass puno. Ako je skupo onda pesacite avalom i adom. Ja ne mogu sebi da priustim Roleks (nego nosim G-Schock) al nikad ne kazem da je skup, nego ni negledam jer nije dostupan mom dzepu.

2+3 = (malim slovima)