PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

strastveni skijas  |   |  21.12.2020. 08:57

@Skikuče (iOS)

Pa naravno da cu da poredim na najboljim ski centrima, necu valjda da poredim sa najgorim centrima. Potraznja za Kopaonikom jeste velika, dobro je da je tako, ali izasao je podatak da je za 7 dana skijanja na Kopaoniku (smestaj, ski pass, prevoz, trosak) potrebno izdvojiti isto koliko i za 15 dana all inclusive u Hurgadi. Jasni su meni principi ponude i traznje, jasno mi je da ima guzve ali isto tako mi je zao kad vecina mog drustva odustaje od ucenja skijanja ili odustaje od zimskog odmora zbog finansijskih razloga.

"Skijaliste radi po trzisnim principima" - Tacno
SKIJANJE NA KOPAONIKU JE PRESKUPO - ISTO TACNO

Ako gledamo odnos ponude i traznje, ski pass treba da bude 200 evra.
Ako gledamo odnos cene i kvaliteta, ski pass treba da bude 60 - 80 evra.

2+3 = (malim slovima)