PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nata  |   |  20.12.2020. 18:23

Zdravo svima! Imam jednu molbu, ako ne ko zna... Trebalo bi da dođemo na jednodnevni izlet, 2.1.2021. pa me interesuje da li radi neki kafić gde možemo da uđemo,popijemo kafu i ugrejemo se.
Hvala svima.

2+3 = (malim slovima)