PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Markan  |   |  20.12.2020. 10:05

Dali je cena vožnje gondolom uključena u ski pas ili se uz ski pas možete voziti uz ski pas bez posebne naknade samo starim žičarama Bela reka I i II,
Da li počela da radi gondola i kad počinje ??
Koja je cena vožnje bez ski pasa-clotfriket ?
Dokle će raditi gondola da se vratim u smeštaj ?
Ako neki zna ili sazna molim da napiše pošto tako nešto nema na infokopu
Hvala

2+3 = (malim slovima)