PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Срђан  |   |  20.12.2020. 09:32

Јесте Брдђанин ћирилица је дивно писмо и треба да смо поносни на њу јер има повезаност и врло је слична са Винчанским писмом које се користило на овим просторима још 7000 до 8000 хиљада година п.н.е. и које је како сада стоје ствари вероватно једно од првих писама нама познатих цивилизација на планети. Тако да се ми баш дуго спуштамо падинама околних планина.

2+3 = (malim slovima)