PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminiÅ”ući:

Ivan86  |   |  18.12.2020. 19:32

@SKIJAM SVUDA
Ako vec hoces da odgovoriÅ” nekom na njegov komentar, onda ga procitaj kako treba.

Ko je reko da se ne moze obići 600km staza?

A jel ti te tvoje ture naplaćujes po predjenom kilometru?šŸ¤£šŸ˜‚šŸ¤£

I reci mi molim te na tih pređenih 500-600km za 6-7 dana koliko si vremena posvetio da ti "skijasi" koje vodis unaprede svoju tehniku?

Ako sam razumeo, tvoj savet je za poboljŔanje tehnike je taj da se uzme instruktor? Stvarno nikad bolji savet na nekom forumu nisam pročitao.

Ovde ima ljudi koji samostalno rade na unapređenju svoje tehnike, pa nek to bilo sporije tako je kako je. E moj savet njima je da ako ne mogu da priuste instruktora zaobiđu takve kao sto si ti, koji će da ih vode na put oko sveta. Umesto toga da vežbaju na stazama koje odgovaraju njihovoj veÅ”tini i pri napretku da menjaju težinu staze.

2+3 = (malim slovima)