PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Bolid  |   |  18.12.2020. 16:14

Ovaj momak Ivan ima pravo. Mozes da odvozis Crvenu duboku 650 puta, ali ako mislis da malo prosiris stilove i tehnike moras i neku tamniju stazu. Sad, nekome ne prija da izgori kvadriceps i rokaju samo plavo-crvene staze i vidis likove koji voze lep karving, ali onda ih nema na nekoj uskoj crnoj stazi. Doduse, oni se i ne loze da budu Hirseri i drugacije im je razmisljanje o skijanju.Realno, sto vise dana na snegu u kontinuitetu i zelja za napretkom, ne mozes da budes indijanac na stazi.

2+3 = (malim slovima)