PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  18.12.2020. 15:55

Ivan86

Tako je u potpunosti se slazemo. Za mene nema guzve na kopu skoro nikada. Ujutru prve zice zagrejavanje se odradi na blagim stazama dve do tri rute spustanja. Kada krene guzva na zicama onda se ide ledenice gvozdac ili crna duboka samo. I onda nikada nemas problem sa guzvom. Recimo kada se ide tim redom skijanja vec u 13 h dolazi do zasicenja i odredjenog umora skijasa. Tada ako se ostaje jos na stazama pravi se duza pauza i onda mogu da se skijaju blage staze kao vid uzivanja i relaksa. Mada moje skijanje pretezno se zavrsava u 13h. Guzva na crnoj dubokoj zna da bude zbog skijasa koji idu pluzno ali da im se zna da su prosli crnu stazu. Samo mucenje bez ikakvog rqzloga za to..

2+3 = (malim slovima)