infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Ivan86 |
|
18.12.2020. 13:20
@Kliker-npSa dobrom tehnikom guzva ne predstavlja problem za skijanje, bar ne toliki da ne moze da se skija. Naravno da je bolje kad nema nikog na stazi koja je dugacka 5km i pored nje imas joj 70 staza. Al sa dobrom tehnikom za koju je potrebna vezba a ne ubijanje kilometraze po planini, ti je dovoljno 2-3m uz ivicu staze koju 90% ''''skijasa'''' izbegava.Ni ne treba skijati stazu iz ''''cuga'''' od 2km. To i jeste poenta moje price, iz mog ugla nabolje skijanje na kopu(jer je ovo stranica infokop-a) odvesti 10x drugu polovinu crne duboke, vise nego dosta za ceo dan. A nakog toga se moze skijuckati po ostatku planine.Posto ocekujem komentare da crna duboka zahteva odredjeno skijasko iskustvo i posedovanje odredjene tehnike, da to je 100% tacno. Al iskustvo voznje crnih staza se ne stice na plavim stazama. Makar i 1000x odvezli plavu stazu, pri dolasku na crnu stazu je potrebna druga tehnika. Sve je u vezbi i ponavljanju. Ako za 6 dana skijanja spustis crnu stazu 6 puta, treba ti 50 godina da bi posta dobar skijas.
2+3 = (malim slovima)