infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
santa justa |
|
18.12.2020. 13:02
@ alex "Kronplatz"Elem. skijao sam sa podrodicom tamo 2009-2014 god. i to u 2. nedelji januara, zbog dece koja su tada imala raspust, a i zbog toga što je tada tamo najjeftiniji smeštaj.Skijalište je idealno pogotovo zato što Riječani drže tamo ski-školu za decu i ne postoji jezička barijera.Ski pass jeste skup ali vredi svaki euro, a naročito ako se uzme Super ski pass jer se može skijati u Alta Badiji, Val Gardeni i Kortini do kojih se stiže autom 20-40 min. Skijališta su fantastična, staze upeglane kao ogledala i jako široke tako da ne trpe zbog velikog broja skijaša. Na Kronplatzu je jako veliki broj gondola koje se greju kao i 6-sedi ili 4-sedi koji se greju. Udobnost je na najvišem nivou. Skijalište je blizu straog grada Brunica kojim se može uveče prošetati.
2+3 = (malim slovima)