PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  18.12.2020. 12:30

Ivan86

Konacno brate jedan zdrav komemntar. Kontam kada sam nekada davno skijao bukvalno brzo tj sto kazu da me skija nosi,tada mi je svaka staza bila kratka ma koliko km imala. Jer se brzo prodje a noge ostaju bez bolova. Kada sam svoju tehniku skijanja haj da kazem usavrsio onda su mi te iste staze postale bas duge. Jer na pola staze recimo crne duboke vec se oseca jak bol u predelu nadkolenica,mislim posle par dana skijanja ide to iz cuga bez problema ali hocu da kazem da je bolje odskijati i stazu od 1km dobrom tehnikom skijanja bez ugrozavanja drugih,nego skijati maratonske staze u modelu skija me nosi. Mada mislim da ljudi traze duge staze pretezno zbog manje guzve i razgledanje raznih prirodnih lepota planina koje pruzaju. Stazu od 2km odlicnom tehnikom bez otklizavanja i viska pokreta mogu iz cuga iskujati samo takmicari.

2+3 = (malim slovima)