PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

JeremyLynch  |   |  17.12.2020. 14:31

Ne razumem se u meteorologiju,ali sam gledao po netu,trazio...i svuda je slican zakljucak da se oko 25.12 ocekuje pad temperature,a sa tim i cesce pojave padavina...uz neko iskustvo iz prethodnih godina,na Kopaoniku ce do nove godine biti snega da radi vecina staza,u to sam siguran.Prosle godine...vikend pred novu godinu 21-22.decembar je padala kisa na Kopaoniku,bilo blato,strasna slika...28.decebra bilo je 50ak cm,mozda i vise i za Ng je bilo fenomenalno skijanje

2+3 = (malim slovima)