PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Rasljanin  |   |  17.12.2020. 13:00

Da li ima neko informaciju, kada ublaze mere i pusti se rad do 9h kafica i restorana da li ce odmah SS pustiti nocno skijanje,ili ce cekati da se produZi rad do 23h. Hvala

2+3 = (malim slovima)