PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Bejej  |   |  17.12.2020. 10:01

Ovo je tuzno, bas nemamo srece sa vremenom... ja sam se nnadao da ce biti nekih promena pred kraj decembra ali nista od toga... mozda vidimo par cm snega tek pocetkom Jan.

2+3 = (malim slovima)