PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Tike  |   |  17.12.2020. 07:49

POPOVA SHAPKA - Potencijal je veliki, terena ima na pretek, ali potrebne su velike investicije u infrastrukturi, know-how i ljudstvo. Nema mogucnost vestackog snega u ovom trenutku.
Inace, centar je dosta blizu Skoplja, oko 55-60 km, stize se za otprilike sat, sat i petnaeset minuta. Na suncanoj strani je rasposlat centar, pa je pravo uzivanje kada je suncan dan.
Vlada je najavila prvatizaciju skijalista, (sada je pod kapom EVN-a).
PAMPOROVO - Ja vec tri godine za redom idem u Pamporovo, gde su evidentne investicije i ozbiljan rad. Veoma lepi i raznovrsni tereni, restorancici svuda po skijalistu, jednostavno snalazenje. Udaljen iz Skoplja oko 460 km, stize se za oko 7-8 sati voznje. Po meni, bolje nego Bansko i Borovec, cene su povoljnije....

2+3 = (malim slovima)