PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

test  |   |  15.12.2020. 13:38

Mozemo da ponavljamo fraze tipa skijanje je skup sport, odrzavanje kosta, nema uslova, ... A mozemo i da podjemo od sebe i promenimo nacin razmisljanja. Na primer, kada bi bilo vise ljudi na skijalistu, bilo bi i vise novca kako za skijalista srbije, tako i za ugostitelje, instruktore. A kada bi u toj ogromnoj guzvi bilo vise skolovanih skijasa, a manje youtubera, svima bi to skijanje bilo jos prijatnije nego u manjoj guzvi.
Ne secam se da je vlasnik lokane prodavnice trazio novac po komsiluku da bi otvorio prodavnicu, pa nam posle prodavao robu sa popustom :) .

2+3 = (malim slovima)