infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
test |
|
15.12.2020. 13:38
Mozemo da ponavljamo fraze tipa skijanje je skup sport, odrzavanje kosta, nema uslova, ... A mozemo i da podjemo od sebe i promenimo nacin razmisljanja. Na primer, kada bi bilo vise ljudi na skijalistu, bilo bi i vise novca kako za skijalista srbije, tako i za ugostitelje, instruktore. A kada bi u toj ogromnoj guzvi bilo vise skolovanih skijasa, a manje youtubera, svima bi to skijanje bilo jos prijatnije nego u manjoj guzvi. Ne secam se da je vlasnik lokane prodavnice trazio novac po komsiluku da bi otvorio prodavnicu, pa nam posle prodavao robu sa popustom :) .
2+3 = (malim slovima)