PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kolani  |   |  15.12.2020. 12:28

@ test

Sve je to lepo sto kazes, ali i pored takvih cena koje drzi skijaliste je OGROMNA guzva na planini. Sad zamisli da spuste cene za 30-40% skipass-a, pa bilo bi neizvodljivo da se skija od guzve. Da imamo 100+ km staza druga bi prica bila.

2+3 = (malim slovima)