PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

igor 66  |   |  14.12.2020. 15:14

cini mi se da snega ima ispred skituljka, vise od 3cm, i takodje mi je delovalo da su povremeno radili topovi, ako spremaju a cini mi se mali karaman, bilo bi vrlo korisno, i ski pas bi imao smisla zar ne ?

2+3 = (malim slovima)