PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Malden88  |   |  14.12.2020. 10:38

Dragi Serdjo opet pricas proizvoljno. Da si gledao kamere nocas video bi da su radili topovi. Stvorili su se uslovi - radili su topovi koliko je moglo. Ja ne znam kako ne kapiras da je na -3C i 100% efikasnost pravljenja snega na najnižem mogućem nivou. Fizika za sedmi razred osnovne škole. Dizem ruke od objašnjavanja veruj u sta god hoces.

2+3 = (malim slovima)