infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Malden88 |
|
14.12.2020. 10:38
Dragi Serdjo opet pricas proizvoljno. Da si gledao kamere nocas video bi da su radili topovi. Stvorili su se uslovi - radili su topovi koliko je moglo. Ja ne znam kako ne kapiras da je na -3C i 100% efikasnost pravljenja snega na najnižem mogućem nivou. Fizika za sedmi razred osnovne škole. Dizem ruke od objašnjavanja veruj u sta god hoces.
2+3 = (malim slovima)