infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Vuk |
|
14.12.2020. 10:03
Unazad par godina je radjeno da sezona traje makar dva mjeseca(januar i februar), pa bi prvo dio raspusta, do pravoslavnog Bozica, iskoristili djaci iz Srbije, onda bi raspust koristili djaci iz CG, pa u februaru opet drugi dio djeca iz SRB, ovog puta se raspusti preklapaju, ako se ne iskoristi januar, u februaru nece imati ko da dodje, sve i da moze. SS nijesu imale razumijevanja prema gostima i rezervacijama iz CG, samo su prihvatale refundiranje u slucaju zatvaranja skijalista, nista zarvorene granice, bolest u porodici, testovi....recimo, nama da bismo se vratili u CG, na granici traze test, gdje cemo mi u nedjelju da izvadimo i obezbijedimo test...Manimo se politike, gradjani SRB su drugibpo broju nocenja CG, gradjani CG su treci po broju nocenja u SRB, po potrosnji novca smo tu negdje, znamo da je zimovanje i skijanje mnoooogo skuplje od ljetovanja...plasim se i bilo bi mi zao da ce se desiti kao sa ljetnjom sezonom u CG, zbog pohlepnih hotelijera i trome administracije, ako se izvuce 50% od prethodne sezone bice uspjeh i u tom pravcu su trebali da razmisljaju i hotelijeri i izdavaoci privatnog smjestaja...
2+3 = (malim slovima)