PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Mare NS  |   |  11.12.2020. 20:11

Svake godine ista prica .. Nema otvaranja staza ako nepadne vise od 40cm snega . Pre 3 januara nece raditi Krcmar ,Duboka 2 i ostalo .. Znaci dodjite ako volite Kopaonik a oni koji hoce da plate neka dodju posle 10.Januara .To je to

2+3 = (malim slovima)