PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Miljana  |   |  10.12.2020. 09:04

@infokop
Ima li nade da se ove kamere sto su snimale dolinu sportova, a sad neki uzas od gradilista, malo izmeste?
Bas bi znacilo ove godine da mozemo da vidimo polaze zicara, da ispratimo guzve.
Hvala!

2+3 = (malim slovima)