PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

JeremyLynch  |   |  09.12.2020. 22:37

@Sergio
Ja se nadam da se salis 😃 Jednostavno u decembru je kockanje ako se planira skijanje na Kopu.U zadnjih par dana (u razlicitim kolicinama) napadao je na Jahorini,Staroj planini,Bugarskoj celoj,u Sloveniji Vogel,Kranjska gora...ali Kopaonik nije imao srece.Ja prvi sutra stizem na produzeni vikend,ali sta da se radi,zadovoljicemo se time sto ima,malo samo da se zagrejemo do nove godine.

2+3 = (malim slovima)