PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sergio  |   |  07.12.2020. 22:46

Stara planina...
Odlicna za pocetnike,pogptovo za decu.
Po meni je ok za vikend varijantu jer je deo oko gondole dosadan (kratke staze i mnogo pocetnika),a onu jednu crvenu i jednu (kao) crnu na Konjarniku brzo izgustiras.
Ali zato priroda i pogled,neprocenjivo!
Nazalost ogroman neiskoriscen potencijal.
Odemo na 2-3 dana u toku sezone i bude ok prica jer nije skup ski pass i prateci sadrzaj (klopa,pice itd).

2+3 = (malim slovima)