PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kliker-np  |   |  05.12.2020. 23:47

Nebojsa. Na ovaj forum je bilo price o poredjenju Kopa sa drugim. Sto znaci da se opet pisalo o Kopaoniku. Ovde je bilo cak i tema koje nemaju dodir sa skijalistem i sa planinom. Mozda si novi na forumu pa nisi upucen. Svaki komentar koji ne sadrzi uvredljive reci ili slicno bice objavljen na forumu. A kome se ne svidja komentar lako ga je preskocit. Ski pozdrav.

2+3 = (malim slovima)