PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

nebojša  |   |  05.12.2020. 21:25

@Brdjanin
ove godine su Skijališta Srbije raspisali tender za prikupljanje tehničke dokumentacije za sistem osnežavanja Belih reka....svesni su da bez toga nema ništa od skijanja do Brzeće....pretposlavljam da će od sledeće sezone proraditi i te staze...kad naprave sistem za osneživanje...mislim da je u planu i da se napravi još jedna staza..pored Belih reka 1 i 2...

2+3 = (malim slovima)