PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Срђан  |   |  05.12.2020. 17:57

@Brdjanin
И да ти пусте гондолу до краја године највише ће да значи људима из Брзећа. Да би црна стаза прорадила на Белој реци треба баш доста снега да падне да би је спремили. Пошто нема оснежавања само можемо да се надамо падавинама да би возили напокон ту одличну стазу. Доњи део ако је темп. у минусу и има снега је лако средити, али он је више типа возим кроз диван амбијент последњу вожњу дана до апартмана. Алтернатива је да сви понесемо по кофицу снега на вожњи гондолом и сунемо на стазу. ;)

2+3 = (malim slovima)