infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Срђан |
|
05.12.2020. 17:57
@BrdjaninИ да ти пусте гондолу до краја године највише ће да значи људима из Брзећа. Да би црна стаза прорадила на Белој реци треба баш доста снега да падне да би је спремили. Пошто нема оснежавања само можемо да се надамо падавинама да би возили напокон ту одличну стазу. Доњи део ако је темп. у минусу и има снега је лако средити, али он је више типа возим кроз диван амбијент последњу вожњу дана до апартмана. Алтернатива је да сви понесемо по кофицу снега на вожњи гондолом и сунемо на стазу. ;)
2+3 = (malim slovima)