PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  04.12.2020. 23:20

DŽULOV-

Kopaonik nikako ne može da se nazove aridnijom planinom zimi, on samo može da ima suvlje epizode ali padavinama ne oskudeva kad se gleda prosek...

Brezovica ima izuzetan potencijal jer je dobrim delom pozicionirana na značajno većoj visini od Kopa, a i poznato je koliko je Šara bogata snegovima zimi..
Na Brezovici uz veštačko osnežavanje snega za skijanje vrlo lako može da bude svake godine do polovine maja.
Dok na stazama koje polaze čak i sa skoro 2500mnv je moguće skijanje čak i u junu...

Veliki pozdrav!

2+3 = (malim slovima)