PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Brdjanin  |   |  04.12.2020. 18:41

Pozdrav svim skijasima.
Danasnji dan je bio bolji od prethodnog barem sto se tice guzvi na zici, međutim videlo se da je toplije vreme koje je variralo od 1 do 2 stepena sa jakim vetrom uzelo maha. Posle 12h polako je pocela da progledava staza i doslo je do stvaranja hupstera, da ne kazem hipstera :)
Skoro svi su provalili alternativnu stazu (nisam siguran kako se zove, spaja se sa trenutno otvorenom kod hani banija) na kojoj ima snega taman za spustanje i dooosta hupstera, ali je bilo dovoljno da razbije monotoniju skijanja na jednoj te istoj stazi. Sutra ce biti tezak dan s obzirom na to da je prognoza i do 3 stepena u plusu pa je pitanje kolko ce staza izdrzati. I danas se osecalo da je sneg mokar i jako spor.
Pozdrav svima jos jednom.

2+3 = (malim slovima)