PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Carapan  |   |  02.12.2020. 21:05

Ih svi daju različite informacije....ono generalno niko ti ne garantuje ništa. Meni su rekli KGB radi sigurno od 9 ali ja u to ne verujem dok ne stignem gore. Pa polako, dal je malo razočarenje, da ali je i pitanje koliko su mogli šta da urade a tek se očekiju kao veće temperature. Ja ću sa klincem par puta da se spustim i puna kapa 😁

2+3 = (malim slovima)