PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

JeremyLynch  |   |  02.12.2020. 15:14

Evo citam ove mere...i konkretno za rad skijalista i zicara,ne vidim zasto ne bi mogli.Lokali ako ne mogu da rade,ne mogu...ni ne idem na Kop zbog sedenja...mada,na otvorenom ,na planini ako ima uslova,ne znam ko se moze zaraziti...ali ajde,mozda gresim.Ako pristanemo na vakcinaciju od polovine meseca,pustice nam i docek nove godine.

2+3 = (malim slovima)