PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

JeremyLynch  |   |  01.12.2020. 20:57

Stevs bi trebalo da je admin infokopa,kako ovde,tako i na drustvenim mrezama i glavna veza sa skijalistima Srbije odakle prenosi sve zvanicne informacije,uglavnom pre nego sto ih bilo gde mozes procitati.

2+3 = (malim slovima)