PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Vladimir Salomon  |   |  01.12.2020. 14:29

Stevs
Zar nema ispred Avenije neka kamera? Verovatno bi dozvolili da se "prikacimo". Zaista fali.
Trazi se sponzor da se postavi kamera sa lepim pogledom na dolinu sportova :)

2+3 = (malim slovima)