PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Žasu  |   |  01.12.2020. 12:46

@Stevs, hvala puno na iscrpnim odgovorima!
@Stevs @Brdjanin slike su zaista vrhunske, nema greske, ali budimo i realni, prvog dana, ako ga i bude, kad krene stampedo sa besplatnim ski passom na 6cm snega, mislim da ce u 10:15 biti kraj :-(

Dalje, pitanje za odlaganje sam postavio jer je po mom misljenju malo neodgovorno da se takav dogadjaj, koji je realno za vecinu ljudi udaljen preko npr 200km, i za koji ti trebaju dani odmora, opravdanja deci u skoli, rezervaciju smestaja itd. odloziti dan pre planiranog...
Jos jednom hvala na odgovorima i pozdrav!

2+3 = (malim slovima)