PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Milan  |   |  29.11.2020. 21:05

Evo počeo je sneg da pada:) Narednih dana će temperatura biti u debelom minusu može da radi osnežavanje bez problema. Koliko se sećam nije prvi put da u poslednjem trenutku pred ski opening puste u rad par staza. Ako ništa više pripremiće KGB za opening.

2+3 = (malim slovima)