PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Kiklop  |   |  29.11.2020. 15:50

Svi mi bi voleli da skijamo za opening. Ali treba biti realan. Jer vremenake prilike bas i ne idu u tom pravcu. Moje misljenje je da pre bar 20tog decembra se nece skijati na Kopaoniku. Daj Boze da gresim ali tesko

2+3 = (malim slovima)