PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

dr Deka  |   |  28.11.2020. 19:54

@SKIJAM SVUDA,
o ovme sam govorio još pre par meseci. Boravak napolju nije i neće biti opasan. O kafićima, barovima, karaoka-žurkama je već drugi par rukava.
U odnosu na prošlu zimu, očekujem veću gužvu jer pasionirani skijaši dubokog džepa neće imati alternativu.

2+3 = (malim slovima)