infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Igorog |
|
21.11.2020. 19:41
Brdjanin (iOS), evo odgovora na tvoje pitanje (isecak iz dobro poznate najave ski openinga koja je svake godine otprilike ista)....."Tokom prošlih sezona skijalište je otvarano u različitim terminima, zavisno od vremenskih prilika i mogućnosti pravljena veštačkog snega. Nekada to bilo pre ali nekada i posle završenog Ski Openinga. Ma koliko to konfuzno zvučalo, gledajući sve ove prethodne godine, ipak Ski Opening je više dobro posećena manifestacija sa mogućom opcijom skijanja nego samo skijaški događaj. Iz tog razloga uvek je održavan u istom terminu, u prvoj nedelji decembra, nezavisno da li je bilo moguće skijanje ili ne.''''Druga je prica sto se najavljuje kao manifestacija u ovo nezgodno vreme, ali zarada se mora ostvariti po svaku cenu ocigledno... hocu reci otvaranje je ok, ali su morali vise uskladiti najavu sa trenutno realnom situacijom...
2+3 = (malim slovima)