PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Skijas u pokusaju - Kop Lover  |   |  13.10.2020. 10:03

Zna li neko sta se desava sa parkingom preko puta JAT-a? Hoce li raditi u sezoni, ili dobija neku drugu namenu? Bili smo ovog vikenda na Kop-u i bas smo se iznenadili kad smo videli na parkingu nesto sto lici na gradiliste...
BTW, put preko Brzeca nema rupa.

2+3 = (malim slovima)