PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nata  |   |  13.08.2020. 14:52

Imam pitanje za sve, da li neko zna( možda ljudo sa Infokopa) zašto se parkiranim automobilima na trotoaru naplaćuje 500 dinara, kao da su na parkingu? Radi se o troroaru koji je 2017 godine asfaltiran( inače , dovoljno je širok da može i da se šeta njime). Viđam svakodnevno sa prozora kako čikica ladno naplaćuje 🤔
Pozdrav

2+3 = (malim slovima)