infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Nikola654321 |
|
04.08.2020. 14:17
@lignjoslava, u centru je besplatan parking kod kragujevackog odmaralista. Zimi tu ima mozda 5-6 mesta, jer se tesko parkira po snegu, ali leti ima puno vise, pa pokusaj tu. Ostali besplatni parkinzi su malo dalje i ok su zimi kad od njih hvatas zicu, ali leti nisu.Letnja cena garaze je mozda ok za zimu, odnosno maksimalno prihvatljiva. Govorim kao obican smrtnik, pristojan obican smrtnik. Za mnoge je i to skupo, ali ocigledno da postoje i mnogi za koje nije. Ko pare zaradjuje na mufte, nije mu skupo ni 1900. Cak mu je i draze sto se u garazi nece gurati sa nekim Puntom, nego je to mesto rezervisano za "odabrane".
2+3 = (malim slovima)