PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Nikola654321  |   |  04.08.2020. 14:17

@lignjoslava, u centru je besplatan parking kod kragujevackog odmaralista. Zimi tu ima mozda 5-6 mesta, jer se tesko parkira po snegu, ali leti ima puno vise, pa pokusaj tu. Ostali besplatni parkinzi su malo dalje i ok su zimi kad od njih hvatas zicu, ali leti nisu.

Letnja cena garaze je mozda ok za zimu, odnosno maksimalno prihvatljiva. Govorim kao obican smrtnik, pristojan obican smrtnik. Za mnoge je i to skupo, ali ocigledno da postoje i mnogi za koje nije. Ko pare zaradjuje na mufte, nije mu skupo ni 1900. Cak mu je i draze sto se u garazi nece gurati sa nekim Puntom, nego je to mesto rezervisano za "odabrane".

2+3 = (malim slovima)