PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

lignjoslava  |   |  02.08.2020. 19:32

Može li neki info, gde se u centru parkirati a da se ne plaća. Vidim da se ljudi parkiraju i po ulici, uz Konake, pre nove garaže uz put.... Koliko je bezbedno tu ostaviti auto, zbog kazni?
Hvala svima

2+3 = (malim slovima)