PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Bojan011  |   |  02.08.2020. 19:09

Cao,
Sto se tiče ulaska u nacionalni park jeste 300,00 dinara, ja sam kupio nedeljnu, košta 800,00 dinara i koristio 10 dana, samo mahnem kroz prozor i puštaju. To izadje 80,00 dinara dan i može da se koristi i za bilo koji drugi auto. Sto se tiče parkinga u centru, parkirao sam na velikom parkingu gde se okreće autobus iz Cardaka, 10 dana, nisam platio ni jednom. Ima autobus iz Cardaka ide u 9.30,11.30.,14.30. I 16.30. Vraća se u 10,12,15 i 17.
Inače Kop je pun i lepo je. Kome se ne svidja, nek ne dolazi.

2+3 = (malim slovima)