infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Bojan011 |
|
02.08.2020. 19:09
Cao,Sto se tiče ulaska u nacionalni park jeste 300,00 dinara, ja sam kupio nedeljnu, košta 800,00 dinara i koristio 10 dana, samo mahnem kroz prozor i puštaju. To izadje 80,00 dinara dan i može da se koristi i za bilo koji drugi auto. Sto se tiče parkinga u centru, parkirao sam na velikom parkingu gde se okreće autobus iz Cardaka, 10 dana, nisam platio ni jednom. Ima autobus iz Cardaka ide u 9.30,11.30.,14.30. I 16.30. Vraća se u 10,12,15 i 17.Inače Kop je pun i lepo je. Kome se ne svidja, nek ne dolazi.
2+3 = (malim slovima)