PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Plava.plavi  |   |  02.08.2020. 12:24

Ti svakako ne bi mogao da se parkiras u centru jer su Kraljevi cardaci u vikend naselju a to je nekih 5-6 km od centra. A cene gore parkinga jesu katastrofalne, 500 din. dnevno, a garaža 950 din. dnevno, mislim šta reći nego obično dranje.

2+3 = (malim slovima)